FigesGüvenlik Teknlojileri FigesGüvenlik Teknlojileri

 

 

istanbul manzara

Hakkımızda

Firmamız, 2001 yılında çalışma hayatına başlamış olup, FİGES GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ olarak sektörde hizmet vermeye devam etmektedir. Eğitimli ve deneyimli personel kadromuzla, uygun araç ve ekipmanlarımızla uygulama projeleri ve taahhüt alanında hizmet vermekteyiz. Firmamız, proje etüd ve yapım aşamasından, teslim sonrası bakım ve kontrol hizmetlerine kadar uzanan süreçte, dünya standartlarına uygun ve ekonomik çözümler sunmayı kendisine hedef edinmiştir. Eğitimli ve deneyimli personel kadromuzla, uygun araç ve ekipmanlarımızla uygulama projeleri ve taahhüt alanında hizmet vermekteyiz. Firmamız, proje etüd ve yapım aşamasından, teslim sonrası bakım ve kontrol hizmetlerine kadar uzanan süreçte, dünya standartlarına uygun ve ekonomik çözümler sunmayı kendisine hedef edinmiştir.

Kalite Politikamız ;

Müşterimizin memnuniyetini ve karşılıklı güveni oluşturmak için beklentileri hızla karşılamak, Her projede en son teknolojiyi kullanarak en uygun maliyetlerle hizmet sağlamak, Deneyimli personelimizle insan ilişkilerini,müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, Yasal şartların gerektirdiklerine tüm hizmet alanlarımızda ve tüm personelimizle uymak, Kalite yönetim standartlarına her zaman dikkat ederek hizmet sağlamak, Zaman,maliyet ve kaynak israfını önlemek adına altyapı ve çalışma ortamı oluşturmak.

Değerlerimiz

Müşteri odaklı, takım çalışmasına inanan, dürüst ve şeffaf, çalışanlarını sürekli geliştiren, yenilikçi, çevre ve topluma duyarlı yaratıcı, dinamik ve şakaya hiçbir zaman gelmeyecek olan güvenliğinizi,sektöre girdiğimiz ilk günden beri değişmeyen sloganımız olan GÜVENLİK BİZİM TEK İŞİMİZ !!! EK İŞİMİZ DEĞİL !!! çizgisinden hiç sapmadan 7/24 Güvenliğiniz için hizmet vermektir

Vizyonumuz

Sektörde, Türkiye’nin bir numaralı güvenlik sistemleri şirketi olmak, hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin ilk tercihi olarak sürekliliği sağlamak, ülkemizde eğitime, sağlığa, çevreye ve tarihi değerlerimize sahip çıkarak daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz güvenlik ve alarm sistemleri sektöründe; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak bayilerimiz, kurumsal müşterilerimiz ve bireysel müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

Referanslar

İletişim

 

Alipaşa, Lise Cd. No:7, 43300 Merkez/Kütahya

Telefon

+90 542 614 16 71

+90 551 388 53 98

E-Posta info@figesguvenlik.com