Telefon

+90 542 614 16 71

Adres

Alipaşa Mah. Lise Cad. No:7/2 Daire: 3 Kütahya

Ev Güvenlik Sistemleri

Güvenlik, tüm canlıların en temel ihtiyaçlarının başında geliyor. Güvende kalmak, güvende hissetmek ve sevdiklerimizi güvende tutmak bir tercihten ziyade gereklilik olmayı sürdürüyor. Güvenlik söz konusu olduğunda da öncelikle akıllara evlerimiz geliyor. Evler yalnızca bireylerin ve ailelerinin zaman geçirdikleri dört duvardan ibaret değildir; yaşam alanlarıdır. Güvende hissedilmesi gereken yaşam alanlarında ise ev güvenlik sistemleri sundukları avantajlarla ev sakinlerine huzur verirken kötü niyetli herkes için caydırıcı etkisi ile biliniyor. 

Üstelik ev alarm sistemleri yalnızca dışarıdan gelmesi olası olan değil ev içerisinde de güvenliği tehdit edebilecek; maddi ve manevi kayıplara yol açabilecek durumlara karşı koruma sağlıyor.

Figes Güvenlik alarm sistemleri ile çoklu ihtiyaçlara yanıt veriliyor: “Acil Sağlık Alarmı”, “Hırsız Alarm Sistemleri”, “Su Baskını”, “Yangın Alarmı”, “Panik Butonu” ve “Kamera Sistemleri” gibi özelleştirilmiş ihtiyaçlara çözüm sunan Figes Güvenlik alarm ürünleri ile sizler de evlerinizi güvende tutmak için harekete geçin.

İş Yeri Güvenlik Sistemleri

Figes Güvenlik iş yeri güvenliğine de proaktif bir bakış açısı ile yaklaşıyor. Olası riskler değerlendirilerek iş yerine dışarıdan gelebilecek ya da içeride oluşabilecek; can ve mal kaybına neden olması mümkün tüm durumlara yönelik kapsayıcı Figes Güvenlik iş yeri güvenlik ve alarm sistemleri ile siz de hak ettiğiniz güvenliğe kavuşabilirsiniz. İş yeri için acil sağlık alarmı, hırsız alarm sistemleri, su baskını alarmı, yangın alarmı, panik butonu ve kamera sistemleri sayesinde iş yerinizde bütüncül bir güvenlik anlayışını hakim kılabilirsiniz.

İş yerlerinin güvenliğini tehdit edebilecek birçok unsura karşı Figes Güvenlik etkili çözümler üretiyor. Figes Güvenlik olarak iş yerlerine dışarıdan ve içeriden gelebilecek güvenlik tehditlerine karşı caydırıcı etki yaratmayı, olası bir durumda ilgili birimlerin yönlendirmesini sağlayarak zararları minimize etmeyi hedefliyoruz. Bu amaç uğruna kablolu ve kablosuz alarm sistemlerimizi devreye sokuyor ve iş yeri akıllı alarm teknolojileri ile iş yerinde güvenli bir ortam yaratılmasına katkıda bulunuyoruz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Şimdi Bizlerle İletişime Geçin

HEMEN ARA

Sektöründe 24 yıllık deneyimiyle hizmet sunan Figes Güvenlik, uzman kadrosu ve profesyonel çalışanları ile sizlere kaliteli bir hizmet vermektedir.

İletişim

+90 274 612 16 71

+90 542 614 16 71

+90 551 388 53 98

+90 541 614 16 71

Alipaşa Mah. Lise Cad. No:7
Kat: 2 Daire: 3 KÜTAHYA

info@figesguvenlik.com

info@figesguvenlik.net

×