Telefon

+90 542 614 16 71

Adres

Alipaşa Mah. Lise Cad. No:7/2 Daire: 3 Kütahya

Görüntülere canlı olarak ulaşabilmenizde sizlere yardımcı olan kamera sistemleri, gelişmiş bir görüntü ve ses kalitesi sunuyor. Basit çalışma mekanizmasına sahip olan ürünler, Wi-fi desteği ile kolayca mobil üzerinden takip edilebiliyor. Kamera sistemi içerisinde yer alan sensörler, hırsızları ve etraftaki diğer tehlikeleri algılayabiliyor.

Görüntüleri canlı olarak elde edebilmenin yanı sıra sonrasında kayıt olarak da izleyebilirsiniz. İnternet bağlantısı sayesinde, kamera ayarlarınızı dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz. 360 derece kamera açısını değiştirebilir veya yakınlaştırmalar yapabilirsiniz. 

Kablosuz özellikleri sayesinde kontrol sistemini rahatça ayarlayabilirsiniz. Kameralarınızı telefonlarınız ve diğer cihazlarınız üzerinden kapatabilir veya açabilirsiniz. Elektrik sisteminden faydalanarak çalışan wifi kamera güvenlik sistemleri, ergonomik kullanımları ile kullanıcılarına rahatlık sağlar. 

Basit bir yönetim sistemi ile kameralarınızın ayarlarını kendinize uygun şekilde tamamlayabilirsiniz.

İsterseniz evinize isterseniz ofisinize yerleştirebileceğiniz bu ürünlerde kamera sayısı değişim göstermektedir. Uygun fiyat yapısı ile kullanıcılarıyla buluşan kameralar, kullanıcılarına üstün hizmet sunar. Wifi kamera sistemleri fiyatları, özellikleri ve kullanım alanları açısından değişim gösterir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Şimdi Bizlerle İletişime Geçin

HEMEN ARA

Sektöründe 24 yıllık deneyimiyle hizmet sunan Figes Güvenlik, uzman kadrosu ve profesyonel çalışanları ile sizlere kaliteli bir hizmet vermektedir.

İletişim

+90 274 612 16 71

+90 542 614 16 71

+90 551 388 53 98

+90 541 614 16 71

Alipaşa Mah. Lise Cad. No:7
Kat: 2 Daire: 3 KÜTAHYA

info@figesguvenlik.com

info@figesguvenlik.net

×